Aktualności

Gminne Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej

W dniu 18 stycznia 2019 r. drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej im. TOW "Gryf Pomorski" z Lubni pod opieką Janusza Topki uczestniczyła w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Minipiłce Siatkowej zdobywając 3 miejsce i brązowe medale. Bardzo zacięty mecz rozegrano z drużyną ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Śledzia w Kosobudach. Pierwsza drużyna z naszej szkoły wygrała pierwszego seta, druga drużyna przegrała drugiego seta nieznacznie i w taj breku chłopcy z Lubni musieli uznać wyższość chłopców z Kosobud. Mecz z gospodarzem turnieju, Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Brusach, miał dziwny przebieg. Chłopcy z Lubni prowadzili w tym meczu 23 :19, a przegrali 23 : 25. Mecz ze Szkołą Podstawową im. Kard. St. Wyszyńskiego w Leśnie miał jednostronny przebieg i chłopcy z Lubni wygrali go 25 : 5 i 25 : 18. Duży wpływ na grę miało to, czy gra się ze słońcem, czy pod słońce, które bardzo oślepiało zawodników. Szkołę Podstawową im. TOW "Gryf Pomorski" w Lubni reprezentowali: Sikora Filip - kapitan, Trawicki Tomasz, Klonowski Rafał, Meller Konrad, Piechowski Mateusz, Dorau Adrian, Smentek Brajan,   Rogala Maciej, Warnke Arkadiusz i Zabrocki Szymon.